Výroba doplnkov výživy

  • Športová výživa (proteíny, aminokyseliny, doplnky stravy),
  • Kolagény,
  • Vitamíny a minerály,
  • Práškové nápoje
  • Oleje
  • Rastlinné extrakty
  • Orieškové pasty, maslá
  • vitamínové balíčky pre zamestnancov, obchodných partnerov

Miešanie suchých práškových zmesí

Či už máte svoju receptúru, alebo recept na prípravu vlastného výrobku, zabezpečíme Vám jeho kvalitné namiešanie a následne plnenie do vybraných obalov, alebo pripravíme vzorky, minibalenia na spustenie predaja vlastného produktu.

Po správnom namiešaní výrobku zabezpečíme aj jeho balenie s kvalitným označením. Samotná linka balenia umožňuje zrýchliť samotný výrobný proces finálneho produktu, čo umožňuje uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Suroviny pre výrobu nám môžete dodať vlastné, alebo ich zabezpečíme od našich overených dodávateľov.

Balenie suchých práškových zmesí od: 100 g – 1500 g.

Balenie zabezpečíme do rôznych typov doypack vreciek podľa požiadaviek od eko-kompostovateľných, cez priesvitné, papierové, farebné, alebo s hliníkovou vnútornou bariérou, ktoré svojim dizajnom priťahujú pozornosť, a tak dokážu konečného zákazníka zaujať spolu s kvalitne vypracovanou etiketou, či potlačou.

Možnosť balenia aj do rôznych dóz /transparentných, farebných/.

Kusová výroba

Výrobu a balenie kusových doplnkov výživy, či potravín (ako tablety, kapsule, malé sáčky) Vám vyrobíme a zabalíme do liekoviek, dóz, doypackov, či sklenených flaštičiek. Výhodou tejto formy kusového balenia je jednoduché dávkovanie, bez potreby váženia, či merania, ako je to pri sypkých zmesiach.

Potraviny

V našej prevádzke Vám vieme zabaliť čaje, kávu, kakao, cukor, čokoládu, koreniny,  či iné druhy potravín. Ak máte veľké balenie a potrebujete ho rozvážiť a pobaliť do menších predajných obalov pre koncového zákazníka, neváhajte sa na nás obrátiť s Vašou požiadavkou a určite nájdeme to správne riešenie.

Tekutiny

Miešanie a plnenie rôznych tekutín, ako sú oleje, alebo Vami dodané veľké balenia a ich následné plnenie do menších plastových, alebo sklenených fľaštičiek od objemu 10 ml.

Orieškové pasty, maslá

Výrobu orieškových pást, masiel realizujeme priamo v našej prevádzke. Môžu byť vyrobené napr. z arašidov, mandlí, lieskovcov, pistácií, naturálne, aj ochutené. Na výrobu používame na to určený mlyn, ktorý využíva technológiu lisovania za studena, čo zabezpečuje zachovanie živín a minimalizuje vzniknutý odpad.