O nás

73nutrition, s. r. o. je rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou doplnkov výživy, potravín a nápojov, baliarenskou činnosťou. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2013. Od roku 2018 poskytujeme výrobné a baliace činnosti v oblasti športovej výživy, vitamínov, minerálov, kolagénov, balenie potravín aj našim klientom, ktorí na trh uvádzajú svoje privátne značky.

„Máte svoj sen, svoje predstavy, povedzte nám o nich a my vám radi pomôžeme s ich realizáciou.“

Naša nová prevádzka, ktorá sídli na adrese: Smreková 1464/3, 960 01 Zvolen, je schválená Regionálnym úradom verejného zdravotníctva vo Zvolene pod č. Rozhodnutia: 2021/2553-Kr. Všetky výrobné procesy sú v súlade so systémom HACCP.

Výrobné a baliace služby poskytujeme pre potraviny a výživové doplnky v sypkej forme, tekutej forme, v kusovej forme – tablety, plnenie produktov do kapsúl, výroba orieškových pást a masiel.

Produkty pre našich zákazníkov vieme komplexne vyrobiť od namiešania, naplnenia, zabalenia až po expedíciu na miesto určenia. Taktiež vám vieme zabaliť, „navzorkovať“ už váš produkt, ktorý nám dodáte.

Vo výrobe používame len prvotriedne suroviny od overených, dlhoročných dodávateľov, ktorých starostlivo vyberáme. Naša prevádzka je vybavená modernými baliacimi strojmi, na ktorých vieme baliť produkty do rôznych obalových materiálov: od jednorazových hygienických balení, reklamných vzoriek, doypackov, dóz, liekoviek, vyrobených z bezpečných materiálov určených pre styk s potravinami.