Minibalenia

Minibalenia, jednorázové balenia, reklamné balenia, vzorky stále hovoríme o jednom produkte, ktorý má množstvo výhod a variant, kde  hlavnou prednosťou je hygienické a hermetické balenie, ktoré vám zabezpečí dlhú trvanlivosť baleného produktu, bez vplyvou vonkajšieho prostredia, jednoduchosť a praktickosť použitia, bez potreby váženia, či nosenia veľkého balenia so sebou. V prípade dovolenky, či pracovnej cesty si môžete zobrať zo sebou len toľko dávok, koľko potrebujete.

Je len na vás, akým spôsobom jednorázové balenie využijete. Pri plnepotlačenej fólii, je možné tento produkt predávať ako samostatný produkt, použiť ho do väčšieho predajného balenia (mix príchutí), zabaleného napr. krabičke, „predajke“, v luxusnom darčekovom balení, v dóze, či doypacku, alebo ho použiť ako reklamnú vzorku, či darček pre svojich zákazníkov.

Jedná sa o hygienicky, hermeticky zabalený produkt.

Do jednorázových balení vám vieme zabaliť:

  • všetky druhy sypkých práškových zmesí
    • Proteíny, aminokyseliny, kolagény, vitamíny, minerály, funkčné potraviny, práškové nápoje
  • sypkégranulované produkty
    • cukor, káva, soľ

Všetky typy fólii, ktoré používame podľa druhu baleného produktu sú určené pre styk s potravinami.

V našej prevádzke vám vieme zabezpečiť 2 druhy jednorázových balení a to: stickové jednorázové balenie a ploché jednorázové balenie. O veľkostiach a typoch sa viac dozviete TU.